Szobák és árak megtekintése
exkluzív online ajánlatok!
Úti cél
Sajnáljuk, nem ismerjük fel ezt a nevet.Adja meg a célállomást a keresés megkezdéséhez
Nem találjuk a célállomást
Próbálja megváltoztatni a keresést
Az internetkapcsolat lassúnak tűnik. Az oldal betöltése még néhány másodpercet igénybe vehet. Köszönjük a türelmét.

• Coffee shop
Megtekintés a térképen2.0 km távolságra a következő látnivalótól: Városközpont1000 méter távolságra a következő látnivalótól: a VOLT Fesztivál
Ez a bájos szálloda tartalmaz egy benti úszómedencét és 145 szobát erdőre néző kilátással.
6 ágy
A szálláshelyen 2 hálószoba van, teljesen felszerelt konyhával és kertre néző napozó terasszal.
9.8
Tökéletes3 értékelések
Kezdőár   49 371 HUF /éjszakaKiválasztás
1.9 km távolságra a következő látnivalótól: Városközpont1.0 km távolságra a következő látnivalótól: a VOLT Fesztivál
A szálloda kényelmes elhelyezkedést biztosít a Goat Church közelségében, továbbá vendégeit arcápolással és masszázzsal kényezteti.
7.6
Nagyon jó187 értékelések
A legnagyobb lehetőség:
4 felnőtt
1 hálószoba
2 ágy
Ez a lakó övezetben és a Grof Banffy Miklos területétől 2 km-re található apartman kínál egy magán úszómedencét.
7.8
Nagyon jó4 értékelések
Kezdőár   17 610 HUF /éjszakaKiválasztás
Vendégház
Ez az aquaparkot és tornácot tartalmazó ingatlan egy rövid távolságra fekszik a Hommm területétől.
Kezdőár   12 893 HUF /éjszakaKiválasztás
A Sopron központjától 2 km-re fekvő szálláshely tartalmaz úszómedencét, továbbá finn szaunát, szoláriumot és pezsgőfürdőt.
5.4
Vendégértékelések19 értékelések
Kezdőár   26 101 HUF /éjszakaKiválasztás
Vendégház
A vasútállomáshoz könnyű hozzáférést biztosító szálláshely 2 km-re található a városközponttól.
9.2
Tökéletes29 értékelések
Kezdőár   20 755 HUF /éjszakaKiválasztás
A városra néző szobák és hotel a Központi Bányászati Múzeum közelében helyezkedik el.
9.4
Tökéletes9 értékelések
Kezdőár   21 384 HUF /éjszakaKiválasztás
Az a soproni ózsinagóga közelében elhelyezkedő történelmi szálloda kontinentális reggelit kínál.
Kezdőár   10 063 HUF /éjszakaKiválasztás
Apartman
3 felnőtt
1 hálószoba
2 ágy
1000 méter távolságra a következő látnivalótól: Városközpont1.8 km távolságra a következő látnivalótól: a VOLT Fesztivál
Ez a Sopron városában található 7 szobás ingatlan ideális kiindulópont, ha ellátogatna a Toth Agoston honvedezredes sirja területére.
1 ágy
A Sopron városában, a Pekmuzeum területétől 25 perces sétára fekvő szálláshelyen 1 hálószoba található, maximum 2 vendég számára.
Kezdőár   7 233 HUF /éjszakaKiválasztás
Vendégház
Ez a történelmi szálloda tartalmaz egy kinti úszómedencét és 7 szobát kertre néző kilátással.
9.2
Tökéletes2 értékelések
Kezdőár   22 956 HUF /éjszakaKiválasztás
A Patika-ház területéhez közeli hotel 11 szobát foglal magába magán fürdőszobákkal.
8.6
Nagyszerű33 értékelések
Kezdőár   35 220 HUF /éjszakaKiválasztás
Ez a családi szálloda, kilátással a kertre közel van Sopron látnivalóihoz, beleértve az a Lővérek területét.
Kezdőár   22 013 HUF /éjszakaKiválasztás
Ez a Zettl-Langer Gyűjtemény mellett elhelyezkedő családi ingatlan a helyszínen kínál magán úszómedencét, továbbá büfét, gyerek menüt és társasjátékokat a gyerekeknek.
Apartmanhotel
Ennek a hotelnek a vendégei élvezni fogják a magán úszómedencét a felszolgált a magyar fogásokkal együtt, továbbá az ideális elhelyezkedést egy szabadidős területen.